Walking Magic Show


“The Walking Magic Show” is een show waarin goochelen, jongleren, eenwielfietsen, ballonnenfiguren, humor en veel interactie met het publiek elkaar in hoog tempo afwisselen. 

Deze één uur durende show heeft als doel kinderen te leren dat bewegen en sporten gezond is. Vanaf het begin van de show komt de interactie met de kinderen volledig tot stand: zij worden betrokken bij de invulling van de show.
Er wordt gejongleerd met tennisrackets, een bowlingbal verschijnt uit het niets, ballonnen veranderen in sportobjecten, voetbalsokken verkleuren en verdwijnen, en…….??

 
  € 375,00 Tijdsduur ; 4 x 40 minuten

 

Reiskosten; 0,30 Km  regio Rotterdam
Prijzen exclusief BTW


Walking & Magic Show

Vlak onder de neus van het publiek vertoont deze circusartiest verbluffende goocheltrucs en indrukwekkende  jongleerkunsten.
Tevens worden van ballonnen de mooiste figuren gemaakt als Goofy, Road Runner en bossen bloemen.
Deze mobiele acts zijn zowel geschikt voor volwassenen als kinderen en zijn zeer geschikt voor beurzen, bedrijfsfeesten, winkelcentra etc.
Goochelen, jongleren, eenwielfietsen, ballonnenfiguren, humor en veel interactie met het publiek wisselen elkaar in hoog tempo afwisselen.